Yhteystiedot

Karelian Sähkö Oy

Ukkolantie 15, 80130 Joensuu

010 423 6500

sähköpostiosoitteemme ovat muodossa (Ei asentajat) :

etunimi.sukunimi@kareliansahko.fi

Karelian Sähkö Oy:n Henkilökunta

Jukka Saastamoinen

Työpäällikkö, työnjohto laskutyöt

jukka.saastamoinen@kareliansahko.fi

010 423 6502

050 527 6146

Arvo Pulkkinen

Työpäällikkö, työnjohto ja suunnittelu

arvo.pulkkinen@kareliansahko.fi

010 423 6503

050 354 1097

Joonas Ahola

Varastonhoitaja, varastomyynti

joonas.ahola@kareliansahko.fi

010 423 6504

050 386 4315

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karelian Sähkö Oy:n Asentajat

Reijo Mantsinen

050 350 4016

Jouko Kettunen

045 131 5253

Tomi Kinnunen

045 131 5259

Teppo Jeskanen

045 131 5256


Risto Kovalainen

045 131 5257

Janne Louhi

050 413 8482

Aake Maksimainen

050 367 9926

Sami Lauri

045 131 5258


Risto Mutanen

045 130 7381

Marko Pakarinen

045 131 5264

Aarno Pölönen

045 139 2087

Janne Saarinen

045 130 7379


Jere Komulainen

044 565 6114

Miikka Sorsa

045 130 7380

Jukka-Pekka Susi

045 131 5251

Marko Tukiainen

045 131 5265


Aarno Pölönen

050 563 3900

Raimo Keinänen

050 3477 580

Pekka Kinnunen

050 4902 895

Leo Simonen

050 5172 095

Karelian Sähkö Oy

Ukkolantie 15, 80130 Joensuu

010 423 6500

Kaikki sähköpostiosoitteemme ovat muodossa:

etunimi.sukunimi@kareliansahko.fi

Karelian Sähkö Oy:n Henkilökunta

Marko Susi

Toimitusjohtaja

marko.susi@kareliansahko.fi

010 423 6501

0500 274 623


Markku Mujunen

Tekninenjohtaja

markku.mujunen@kareliansahko.fi

010 423 6505

050 463 4514


Jukka Saastamoinen

Työpäällikkö, työnjohto laskutyöt

jukka.saastamoinen@kareliansahko.fi

010 423 6502

050 527 6146


Arvo Pulkkinen

Työpäällikkö, työnjohto ja suunnittelu

arvo.pulkkinen@kareliansahko.fi

010 423 6503

050 354 1097


Marja Myller

Toimiston hoitaja

marja.myller@kareliansahko.fi

010 423 6500


Esa Jalkanen

Varastonhoitaja, varastomyynti

esa.jalkanen@kareliansahko.fi

010 423 6504

050 500 4340


Pentti Piiroinen

Varastomies, kuljetukset

010 423 6504

045 130 7378

Karelian Sähkö Oy:n Asentajat

Petri Aimasmäki

045 131 5263


Jouko Kettunen

045 131 5253


Tomi Kinnunen

045 131 5259


Rauno Koivunen

045 131 5256


Risto Kovalainen

045 131 5257


Jyrki Kähkönen

045 113 9306


Aake Maksimainen

050 367 9926


Paavo Mantsinen

045 131 5258


Risto Mutanen

045 130 7381


Marko Pakarinen

045 131 5264


Aarno Pölönen

045 139 2087


Janne Saarinen

045 130 7379


Hannu Sivonen

045 131 5262


Miikka Sorsa

045 130 7380


Jukka-Pekka Susi

045 131 5251


Marko Tukiainen

045 131 5265


Aarno Pölönen

050 563 3900


Raimo Keinänen

050 3477 580


Pekka Kinnunen

050 4902 895


Leo Simonen

050 5172 095

LuotettavaKumppaniyritys
LuotettavaKumppaniyritys

© 2018 – Karelian Sähkö Oy